zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
SmodCMS

Aktualności 2007 - 2008 Klasa Sportowa

24.11.2018r. Aktualności rocznik 2007-2008

 

PLAN LEKCJI  5D – ROK SZKOLNY 2018/2019

 

 

L.p.

Dni Tygodnia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

0. 7 00 – 7 50

WF

Dz.

WF Chł.

------------------

------------------

------------------

------------------

1. 8 00 - 8 45

WF

Dz.

WF Chł.

------------------

J. Polski - 310

Religia - 154

J. Polski - 211

2. 8 55 – 9 40                                                                                  

Zajęcia kreatywne - 203

Plastyka - 154

WF

Dz.

WF Chł.

Historia - 302

WF

Dz.

WF Chł.

3. 9 50 – 10 35                                                                             

Matematyka –150

J. Polski - 304

WF

Dz.

WF Chł.

Matematyka –150

WF

Dz.

WF Chł.

4. 10 45 – 11 30                                                                          

J. Polski - 304

WF

Dz.

WF Chł.

Matematyka –141

WF

Dz.

WF Chł.

Matematyka –141

5. 11 40 – 12 25                                                                          

Religia - 304

WF

Dz.

WF Chł.

J.Ang. – 152 Dz.

J.Ang. – 312 Chł.

WF

Dz.

WF Chł.

Historia - 302

6. 12 45 – 13 30                                                                          

Wdżwr

Geografia - 209

Biologia - 209

Godzina wychowawcza - 140

Technika - 212

7. 13 45 – 14 30                                                                           

 

Muzyka - 209

 

J. Polski - 310

J.Ang. – 142 Dz.

J.Ang. – 140 Chł.

8. 14 40– 15 25                                                                         

 

J.Ang. – 149 Dz.

J.Ang. – 150 Chł.

 

 

 

9. 15 35– 16 20                                                                            

 

I -313

I - 169

I - 312

 

 

 

10. 16 30 – 17 15

 

 

 

 

 

 

Nauczyciele uczący w klasie 5D

 

rok szkolny 2018/2019r.:

 

JĘZYK POLSKI: JOANNA HELLMAN

JĘZYK ANGIELSKI: GRZEGORZ SITKO, ALEKSANDRA PACUŁA-LESIK

MATEMATYKA: ELŻBIETA TERESIŃSKA

HISTORIA: ANNA CZERWIŃSKA

BIOLOGIA: MAGDALENA SUŁOWICZ

MUZYKA: KRZYSZTOF SZCZEPANIAK

TECHNIKA: BARBARA TABIŚ

PLASTYKA: AGNIESZKA MAKOWSKA

INFORMATYKA: BARBARA DEJ, AGNIESZKA SŁABOŃ, JACEK POLEWKA

GEOGRAFIA: NATALIA MARZEC

ZAJĘCIA KREATYWNE: NATALIA MARZEC

WYCHOWANIE FIZYCZNE: KATARZYNA FORAJTER (DZ.), PAWEŁ SIEDLECKI (CHŁ.), BASEN

RELIGIA: KSIĄDZ MAREK FENISZ

WYCHOWAWCA: KATARZYNA FORAJTER

 

 

 

 Paweł Siedlecki