zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
SmodCMS

 

 OSIĄGNIĘCIA UKS SPRINT KATOWICE – SEKCJA PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW

 

 

SEZON 2016/2017

ROCZNIK 2004-2005-2006

 

  1.  ZAWODY MIEJSKIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W MINI PIŁCE RĘCZNEJ "RĘKA W RĘKĘ" 13.09.2016r. KATOWICE - I MIEJSCE
  2. LIGA PIŁKI NOŻNEJ „REDBOX” CHŁOPCÓW I DZIECZĄT Z ROCZNIKA 2005-2006, 16.09.2016r., 30.09.2016r., 14.10.2016r., 28.10.2016r., 11.11.2016r. – I i III MIEJSCE, DRUŻYNY: UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO, REDBOX KATOWICE, AP CHAMPIONS DĄBROWA GÓRNICZA, UKS SPRINT KATOWICE.
  3. XVII TYSKI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ – „TYCHY CUP 2016” ROCZNIK 2006, 08.10.2016r. TYCHY – IV MIEJSCE
  4. HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA DZIECI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA KATOWICE - 14.11.2016r. KATOWICE - KOLEJARZ - II MIEJSCE
  5. XVII TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „ Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU” ROCZNIK 2005 I MŁODSI 28.10.2016r. KATOWICE – ELIMNINACJE WOJEWÓDZKIE
  6. MISTRZOSTWA KATOWIC W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW KL. VI-V SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA KATOWICE, 20.10.2016r. – I MIEJSCE – I RUNDA, KATOWICE S.P. 51

 

SEZON 2015/2016

ROCZNIK 2003-2004-2005

 

  1. XVI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „ Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU” ROCZNIK 2004 I MŁODSI 21.10.2015r. CHORZÓW – I MIEJSCE – ELIMNINACJE WOJEWÓDZKIE
  2. VI LIGA OKRĘGOWA MŁODZIKÓW PIŁKI NOŻNEJ  ROCZNIK 2003-2004-2005, 30.08.2015r., 06.09,10.09,13.09,19.09,24,09.2015r., 04.10,11.10,18.10,25.10.2015r.,08.11,15.11.2015r.  - I MIEJSCE, DRUŻYNY: KS SLAVIA II RUDA ŚLĄSKA, AKS II MIKOŁÓW, KS LECHIA 06 MYSŁOWICE, GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA, KS KAMIONKA, ŚKS NAPRZÓD LIPINY.
  3. IV EDYCJA HALOWEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ "BAWIMY SIĘ FUTBOLEM" 07.11.2015r. BIERUŃ
  4. HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA DZIECI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA KATOWICE - 16.11.2015r. KATOWICE - SPODEK - I MIEJSCE 
  5. XVI TYSKI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ – HALOWEJ „TYCHY CUP 2015” ROCZNIK 2004, 28.11.2015r. TYCHY – IV MIEJSCE
  6. XVI TYSKI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ – HALOWEJ „TYCHY CUP 2015” ROCZNIK 2003, 29.11.2015r. TYCHY – V MIEJSCE
  7. LIGA HALOWA PIŁKI NOŻNEJ „REDBOX” CHŁOPCÓW I DZIECZĄT Z ROCZNIKA 2005-2006, 19.02.2015r., 16.01.2016r., 13.02.2016r., 12.03.2016r. – I MIEJSCE, DRUŻYNY: UKS PIŁKARZ SOSNOWIEC, REDBOX KATOWICE, AKS WYZWOLENIE CHORZÓW, UKS BONITO MURCKI, SPARTA KATOWICE, UKS SPRINT KATOWICE.
  8.  II HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „WIKOSS-SPORT CUP” BĘDZIN 2016 CHŁOPCÓW Z ROCZNIKA 2006 – III MIEJSCE 19.03.2016r. BĘDZIN
  9. V LIGA OKRĘGOWA MŁODZIKÓW PIŁKI NOŻNEJ  ROCZNIK 2003-2004-2005, 03.04, 10.04,17.04,24.04.2016r., 01.05,08.05,12.05,15.05, 22.05, 29.05.2016r.,02.06,05.06, 12.06, 19.06.2016r.  - I MIEJSCE, DRUŻYNY: PKS JÓZEFKA CHRZÓW, MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA, KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE, GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA, ŚKS NAPRZÓD LIPINY, SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA, AKS CEZ ELCHO WYZWOLENIE CHORZÓW

 

 

SEZON 2014/2015

ROCZNIK 2003-2004

  1. V TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „ORLIK 2014r” O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA ROCZNIK 2003-2004, 09.09.2014r. ŚWIĘTOCHŁOWICE - I MIEJSCE - ELIMINACJE GMINNE
  2. V TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „ORLIK 2014r” O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA ROCZNIK 2003-2004, 26.09.2014r. TARNOWSKIE GÓRY -  I MIEJSCE - ELIMINACJE WOJEWÓDZKIE
  3. V TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „ORLIK 2014r” O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA ROCZNIK 2003-2004, 08.10.2014r. CHORZÓW -  II MIEJSCE – FINAŁ WOJEWÓDZKI
  4. XV TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „ Z PODWÓRKA NA STADION” ROCZNIK 2003 I MŁODSI 18.11.2014r. CHORZÓW – I MIEJSCE – ELIMNINACJE WOJEWÓDZKIE
  5. XV TYSKI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ – HALOWEJ „TYCHY CUP 2014” ROCZNIK 2004, 23.11.2014r. TYCHY – VI MIEJSCE
  6. XV TYSKI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ – HALOWEJ „TYCHY CUP 2014” ROCZNIK 2003, 29.11.2014r. TYCHY – II MIEJSCE

 

SEZON 2013/2014

 ROCZNIK 2001

 

  1. IV TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „ORLIK 2012r” O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA ROCZNIK 2001-2000, 18.09.2013r. CHORZÓW - I MIEJSCE - ELIMINACJE GMINNE
  2. IV TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „ORLIK 2012r” O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA ROCZNIK 2001-2000, 24.09.2013r. PSZCZYNA - I MIEJSCE - ELIMINACJE WOJEWÓDZKIE
  3. MISTRZOSTWA KATOWIC W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW KL. VI-V SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA KATOWICE, 27.09.2013r. – I MIEJSCE – I RUNDA
  4. IV TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „ORLIK 2012r” O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA ROCZNIK 2001-2000, 01.10.2013r. PSZCZYNA -  I MIEJSCE – FINAŁ WOJEWÓDZKI
  5. IV TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „ORLIK 2012r” O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA ROCZNIK 2001-2000, 09-12.10.2013r. WARSZAWA –   II MIEJSCE - FINAŁ OGÓLNOPOLSKI
  6. V HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „SOLIDARNOŚĆ CUP” CHŁOPCÓW Z ROCZNIKA 2001 I MŁODSI, 12.01.2014r. SZOPIENICE – I MIEJSCE
  7. MISTRZOSTWA KATOWIC W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW KL. VI-V SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA KATOWICE, 19.11.2013r. – I MIEJSCE – II RUNDA, KATOWICE S.P. 51
  8. MISTRZOSTWA KATOWIC W MINI PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT KL. VI-V SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA KATOWICE, 27.11.2013r. – I MIEJSCE – I RUNDA, KATOWICE S.P. 51
  9. MISTRZOSTWA KATOWIC W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW KL. VI-V SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA KATOWICE, 15.04.2014r. – I MIEJSCE – PÓŁFINAŁ – KATOWICE „SŁOWIAN"
  10. MISTRZOSTWA KATOWIC W MINI PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT KL. VI-V SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA KATOWICE, 24.04.2014r. – IV MIEJSCE – FINAŁ, KATOWICE – SZOPIENICE
  11. MISTRZOSTWA KATOWIC W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW KL. VI-V SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA KATOWICE, 25.04.2014r. – I MIEJSCE – FINAŁ, KATOWICE „RAPID”
  12. ZAWODY REJONOWE W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW KL. VI-V SZKÓŁ PODSTAWOWYCH , 30.04.2014r. – I MIEJSCE – FINAŁ, MYSŁOWICE
  13. PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW KL. VI-V SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, 13.05.2014r. – I MIEJSCE – PÓŁFINAŁ, GOCZAŁKOWICE
  14. FINAŁ WOJEWÓDZKI W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW KL. VI-V SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, 17.05.2014r. – I MIEJSCE – FINAŁ, TYCHY- LĘDZINY

 

SEZON 2013/2014

ROCZNIK 2004-2005

 1.  TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ "ŚLĄSKIE BAJTLE NA ORLIKU"  CHŁOPCÓW Z ROCZNIKA 2004 I MŁODSZYCH, 05-06.10.2013r. KATOWICE - I MIEJSCE

2. XIV TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „ Z PODWÓRKA NA STADION” ROCZNIK 2003 I MŁODSI 31.03.2014r. CHORZÓW – I RUNDA

3. XIV TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „ Z PODWÓRKA NA STADION” ROCZNIK 2004 I MŁODSI 24.03.2014r. CHORZÓW – I RUNDA

4. FINAŁ MIEJSKI W TURNIEJU PIŁKI  NOŻNEJ DEICHMANN MINI MISTRZOSTWA 2014 DZIEWCZYNEK I CHŁOPCÓW– ROCZNIK 2003/2004,27.04.,04.05.,11.05.,18.05.,25.05.,01.06.,08.06., 15.06.2014r.  TYCHY –  MIEJSCE

 

 

SEZON 2012/2013

 ROCZNIK 2000

 

  1. III TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „ORLIK 2012r” O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA ROCZNIK 2000-1999, 14.09.2012r. KATOWICE - I MIEJSCE - ELIMINACJE GMINNE 
  2. III TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „ORLIK 2012r” O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA ROCZNIK 2000-1999, 21.09.2012r. GLIWICE - II MIEJSCE - ELIMINACJE WOJEWÓDZKIE
  3. XIII TYSKI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ – HALOWEJ „TYCHY CUP 2012” ROCZNIK 2000, 18.11.2012r. TYCHY –  I MIEJSCE
  4. HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA KATOWICE – ROCZNIK 2000 I MŁODSI, 20.11.2012r. KATOWICE – I MIEJSCE
  5. HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW Z ROCZNIKA 2000 I MŁODSI, 15.12.2012r. SZOPIENICE – II MIEJSCE
  6. HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „SOLIDARNOŚĆ CUP” CHŁOPCÓW Z ROCZNIKA 2000 I MŁODSI, 13.01.2013r. SZOPIENICE – II MIEJSCE
  7. HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW Z ROCZNIKA 2000 I MŁODSI, 27.01.2013r. ŁAZISKA GÓRNE – I MIEJSCE
  8. HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „SOLIDARNOŚĆ CUP” CHŁOPCÓW Z ROCZNIKA 2000 I MŁODSI, 10.03.2013r. SZOPIENICE –  I MIEJSCE
  9. MISTRZOSTWA KATOWIC W MINI PIŁCE NOŻNEJ KLAS V-VI – KATOWICE 25.04.2013r. KATOWICE – I MIEJSCE
  10. ZAWODY REJONOWE W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW ZE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 14.05.2013r. MYSŁOWICE - I MIEJSCE
  11. TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ " LIGA MIEJSKA - FAIR PLAY"  CHŁOPCÓW Z ROCZNIKA 2000 I MŁODSZYCH 16.05.2013r. KATOWICE SŁOWIAN - ELIMINACJE - I MIEJSCE
  12. ZAWODY WOJEWÓDZKIE ( PÓŁFINAŁ ) W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW ZE SZKÓL PODSTAWOWYCH 21.05.2013r. PSZCZYNA - III MIEJSCE
  13. TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ " FINAŁ LIGI MIEJSKEJ - KIBICUJĘ FAIR PLAY"  CHŁOPCÓW Z ROCZNIKA 2000 I MŁODSZYCH 28.05.2013r. KATOWICE - I MIEJSCE

 

ROCZNIK 2001-2002

 

  1. III TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „ORLIK 2012r” O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA ROCZNIK 2001-2002, 14.09.2012r. KATOWICE - I MIEJSCE - ELIMINACJE GMINNE
  2. III TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „ORLIK 2012r” O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA ROCZNIK 2001-2002, 20.09.2012r. PSZCZYNA - I MIEJSCE - ELIMINACJE WOJEWÓDZKIE
  3. III TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „ORLIK 2012r” O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA ROCZNIK 2001-2002, 02.10.2012r. PSZCZYNA - I MIEJSCE – FINAŁ WOJEWÓDZKI
  4. III TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „ORLIK 2012r” O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA ROCZNIK 2001-2002, 10-13.10.2012r. WARSZAWA –  I MIEJSCE - FINAŁ OGÓLNOPOLSKI
  5. XIII TYSKI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ – HALOWEJ „TYCHY CUP 2012” ROCZNIK 2001, 17.11.2012r. TYCHY – I MIEJSCE
  6. HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW Z ROCZNIKA 2001 I MŁODSI, 03.03.2013r. ŁAZISKA GÓRNE – I MIEJSCE

 ROCZNIK 2004-2005

 

  1. XIII TYSKI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ – HALOWEJ „TYCHY CUP 2012” ROCZNIK 2004, 27.10.2012r. TYCHY –  MIEJSCE
  2. HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „MAŁYCH GWARKÓW” CHŁOPCÓW Z ROCZNIKA 2004 I MŁODSI, 15.12.2012r. ZABRZE – II MIEJSCE
  3. HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW Z ROCZNIKA 2004 I MŁODSI, 10.03.2013r. ŁAZISKA GÓRNE –  III MIEJSCE
  4. TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ " Z PODWÓRKA NA STADION - PUCHAR TYMBARKU " CHŁOPCÓW Z ROCZNIKA 2004 - ELIMINACJE 15.05.2013r. SZOPIENICE - II MIEJSCE
  5. TURNIEJ PIŁKI  NOŻNEJ DEICHMANN MINI MISTRZOSTWA 2013 DZIEWCZYNEK I CHŁOPCÓW W PIŁCE NOŻNEJ – ROCZNIK 2004/2005, 20.IV.,27.IV.,04.V.,11.V.,18.V.,25.V.,01.VI.,08.VI., 16.VI.2013r.  TYCHY – FAZA ELIMINACJI - I MIEJSCE

 

 

SEZON 2011/2012

 

ROCZNIK 1999-2000

 

  1. TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „RYBNIK CUP 2011” TRAMPAKRZY Z ROCZNIKA 2001 I MŁODSZYCH – 04.09.2011r. RYBNIK – II MIEJSCE
  2. TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „ORLIK 2011r” O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA ROCZNIK 2000-2001, 14.09.2011r. KATOWICE - I MIEJSCE - ELIMINACJE GMINNE
  3. TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „ORLIK 2011r” O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA ROCZNIK 2000-2001, 20.09.2011r. RUDA ŚLĄSKA - I MIEJSCE - ELIMINACJE WOJEWÓDZKIE
  4. TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „ORLIK 2011r” O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA ROCZNIK 2000-2001, 29.09.2011r. PSZCZYNA - I MIEJSCE – FINAŁ WOJEWÓDZKI
  5. TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „ORLIK 2011r” O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA ROCZNIK 2000-2001, 04-07.10.2011r. WARSZAWA –  IV MIEJSCE - FINAŁ OGÓLNOPOLSKI
  6. XII TYSKI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ – HALOWEJ „TYCHY CUP 2011” ROCZNIK 2000, 12.11.2011r. TYCHY – II MIEJSCE
  7. XII TYSKI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ – HALOWEJ „TYCHY CUP 2011” ROCZNIK 1999, 13.11.2011r. TYCHY – V MIEJSCE
  8. XII TYSKI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ – HALOWEJ „TYCHY CUP 2011” ROCZNIK 2001, 03.12.2011r. TYCHY –  II MIEJSCE
  9. HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW Z ROCZNIKA 2001 I MŁODSZYCH – 08.12.2011r. KATOWICE - I MIEJSCE
  10. MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ – HALOWEJ „SKOTNIKI CUP 2011” ROCZNIK 2001, 17-18.12.2011r. KRAKÓW – XIX MIEJSCE
  11. HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW Z ROCZNIKA 2000 I MŁODSZYCH – 08.01.2012r. SZOPIENICE – III MIEJSCE
  12. MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ – HALOWEJ „SKOTNIKI CUP 2011” ROCZNIK 2000, 21-22.01.2012r. KRAKÓW – IX MIEJSCE
  13. HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW Z ROCZNIKA 2001 I MŁODSZYCH – 19.02.2012r. CZĘSTOCHOWA – II MIEJSCE
  14. HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW Z ROCZNIKA 2000 I MŁODSZYCH – 11.03.2012r. SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE – I MIEJSCE
  15. DEICHMANN MINI MISTRZOSTWA EUROPY 2012 DZIEWCZYNEK I   CHŁOPCÓW W PIŁCE NOŻNEJ – ROCZNIK 2001/2002                22.IV.,29.IV.,06.V.,13.V.,20.V.,27.V.,03.VI.,10.VI., 17.VI.2012  TYCHY – II MIEJSCE
  16. TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „JUNIOR REAL CUP 2012” – ROCZNIK 1999-2000-2001-2002 – MYSŁOWICE – KATOWICE - I i II MIEJSCE
  17. OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „REAL JUNIOR CUP” ROCZNIK 2001-2002 – WARSZAWA 09.06.2012r. – I MIEJSCE
  18. OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „ADIDAS CUP” ROCZNIK 2001-2002 – WROCŁAW 28.04.2012r. – VIII MIEJSCE
  19. MISTRZOSTWA KATOWIC W PIŁCE NOŻNEJ KLAS V-VI – KATOWICE 30.04.2012r. – IV MIEJSCE
  20. LIGA MIEJSKA W PIŁCE NOŻNEJ SZKÓŁ PODSATWOWYCH MIASTA KATOWICE – KATOWICE 24.04.2012r. – I MIEJSCE
  21. FINAŁ MINI EURO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW Z ROCZNIKA 1999 I MŁODSZYCH – 13.06.2012r. KATOWICE – I MIEJSCE
     

ROCZNIK 2004-2005

  1. HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW Z ROCZNIKA 2004 I MŁODSZYCH – 24.03.2012r. ŁAZISKA GÓRNE –  VI MIEJSCE
  2. DEICHMANN MINI MISTRZOSTWA EUROPY 2012 DZIEWCZYNEK I  CHŁOPCÓW W PIŁCE NOŻNEJ – ROCZNIK 2003/2004/2005          21.IV.,28.IV.,05.V.,12.V.,19.V.,26.V.,02.VI.,09.VI., 16.VI.2012  TYCHY – FAZA ELIMINACYJNA

 

 

SEZON 2010/2011

 

ROCZNIK 1998-1999

 

  1. TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „MŁODE POKOLENIE” ROCZNIK 1998-1999, 11.09.2010r. CHORZÓW – II MIEJSCE
  2. TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „ORLIK 2010r” O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA ROCZNIK 1999-2000, 16-17.09.2010r. BYTOM - I MIEJSCE - ELIMINACJE GMINNE
  3. TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „ORLIK 2010r” O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA ROCZNIK 1999-2000, 01.10.2010r. ZAWIERCIE - I MIEJSCE - ELIMINACJE WOJEWÓDZKIE
  4. TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „ORLIK 2010r” O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA ROCZNIK 1999-2000, 01.10.2010r. DANKOWICE - I MIEJSCE - FINAŁY WOJEWÓDZKIE
  5. TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „ORLIK 2010r” O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA ROCZNIK 1999-2000, 01.10.2010r. WARSZAWA – V MIEJSCE - FINAŁ OGÓLNOPOLSKI
  6. HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ TRAMPKARZY Z ROCZNIKA 1998 I MŁODSZYCH - 07.11.2010r. MIKOŁÓW - II MIEJSCE
  7. HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH CHŁOPCÓW Z ROCZNIKA 1998 – 15.11.2010r. KATOWICE – SPODEK – I MIEJSCE
  8. HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ TRAMPAKRZY Z ROCZNIKA 1998 I MŁODSZYCH – 05.12.2010r. SZOPIENICE – III MIEJSCE
  9. TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ TRAMPAKRZY Z ROCZNIKA 1998 I MŁODSZYCH – 29.04.2011r. SZOPIENICE – I MIEJSCE
  10. TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ TRAMPAKRZY Z ROCZNIKA 1999 I MŁODSZYCH – "DANONE CUP" 15.04.2011r. LUBLINIEC – II MIEJSCE
  11. TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ TRAMPAKRZY Z ROCZNIKA 1998 I MŁODSZYCH – 19.05.2011r. PODLESIANKA – II MIEJSCE
  12. FINAŁ MISTRZOSTW KATOWIC W PIŁCE NOŻNEJ TRAMPAKRZY Z ROCZNIKA 1998 I MŁODSZYCH – 25.05.2011r. KATOWICE –  III MIEJSCE
  13. TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ TRAMPAKRZY Z ROCZNIKA 1998 I MŁODSZYCH – 07.06.2011r. KATOWICE – II MIEJSCE
  14. TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ TRAMPAKRZY Z ROCZNIKA 1998 I MŁODSZYCH – „ADIDAS CUP” 12.06.2011r. KRAKÓW –  I RUNDA

 

ROCZNIK 2000

 

  1. LIGA PODOKRĘGU KATOWICE TRAMPKARZY ROCZNIKA 2000 RUNDA JESIENNA; 07, 14, 17, 21, 28.09. 2010r. – 05, 12, 19, 26.10.2010r. – 03, 09.11.2010r. SZOPIENICE, TYCHY, KATOWICE, MYSŁOWICE, DĄBROWA GÓRNICZA -  III MIEJSCE
  2. OGÓLNOPOLSKI HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „WINNER CUP 2010” ORLIKÓW Z ROCZNIKA 2001 I MŁODSZYCH – 12.12.2010r. KRAKÓW – II MIEJSCE
  3. MIĘDZYNARODOWY HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ORLIKÓW Z ROCZNIKA 2001 I MŁODSZYCH – 06.02.2011r. RUDA ŚLĄSKA – II MIEJSCE
  4. HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „SPODEK CUP 2011” TRAMPAKRZY Z ROCZNIKA 2000 I MŁODSZYCH – 13.02.2011r. KATOWICE – II MIEJSC
  5. HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW Z ROCZNIK 2000 I MŁODSZYCH – 06.03.2011r. ŁAZISKA GÓRNE – I MIEJSCE
  6. HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW Z ROCZNIKA 2001 I MŁODSZYCH – 19.03.2011r. ZABRZE ROKIETNICA – III MIEJSCE
  7. HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW Z ROCZNIK 2001 I MŁODSZYCH – 26.03.2011r. ŁAZISKA GÓRNE –  III MIEJSCE
  8. TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ TRAMPAKRZY Z ROCZNIKA 2000 I MŁODSZYCH – „PRZYJAZNA CUP” 10.04.2011r. SZOPIENICE – V MIEJSCE
  9. TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ TRAMPAKRZY Z ROCZNIKA 2001 I MŁODSZYCH – „PRZYJAZNA CUP” 10.04.2011r. SZOPIENICE – V MIEJSCE
  10. MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ TRAMPAKRZY Z ROCZNIKA 2000 I MŁODSZYCH – „ERREA CUP” 02-03.05.2011r. KRAKÓW –  VIII MIEJSCE
  11. DEICHMANN MINI MISTRZOSTWA EUROPY 2011 DZIEWCZYNEK I CHŁOPCÓW W PIŁCE NOŻNEJ – ROCZNIK 2001/2000, 30.IV.,08.V.,15.V.,22.V.,29.V.,05.VI.,12.VI.,19.VI.2011  TYCHYMIEJSCE

  12. TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ TRAMPAKRZY Z ROCZNIKA 2001 I MŁODSZYCH –  18.06.2011r. BYTOM – II MIEJSCE

  13. TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ TRAMPAKRZY Z ROCZNIKA 2000 I MŁODSZYCH „ADIDAS CUP” 11.06.2011r. KRAKÓW –  I RUNDA

     

     

 

SEZON 2009/2010

 

ROCZNIK 1997

 

    1. II miejsce Halowy Turniej Piki Nożnej dla Szkół Podstawowych 16.11.2009 r

    2. VI miejsce SOKÓŁ CUP 2009 w Starachowicach 22.11.2009 r

    3. VIII miejsce Turniej Piłki Noznej w Rudzie Śląskiej 17.01.2010 r

 

ROCZNIK 1998-1999

 

  1. LIGA PODOKRĘGU KATOWICE TRAMPKARZY ROCZNIKA 1998, 07, 11, 14, 21, 28.09. 2009r. – 05, 12, 19, 26.10.2009r. SZOPIENICE, TYCHY, KATOWICE, MYSŁOWICE - V MIEJSCE
  2. TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SILESIA – CUP 2009 ROCZNIKA 1998, 10-11.X.2009 SZOPIENICE - VIII MIEJSCE
  3. MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ 2009 ROCZNIKA 1998, 06.XII.2009 SZOPIENICE - III MIEJSCE
  4. HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ TRAMPKARZY Z ROCZNIKA 1999, 16.I.2010 ZABRZE – ROKIETNICA – VII MIEJSCE
  5. HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ TRAMPKARZY Z ROCZNIKA 1998, 24.I.2010 RUDA ŚLĄSKA – VII MIEJSCE
  6. HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ TRAMPKARZY Z ROCZNIKA 1998, 30.I.2010 ZABRZE – ROKIETNICA – IV MIEJSCE
  7. DEICHMANN MINI MISTRZOSTWA EUROPY 2010 DZIEWCZYNEK I CHŁOPCÓW W PIŁCE NOŻNEJ – ROCZNIK 1999/2000,25.IV.,02.V.,09.V.,16.V.,23.V.,30.V.,06.VI.,13.VI.,20.VI.2010  TYCHY – V/VIII MIEJSCE
  8. XV TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „ORANGE CUP” IM. MARKA WIELGUSA Z ROCZNIKA 1999 25.V.2010r. SZOPIENICE – II MIEJSCE
  9. LIGA PODOKRĘGU KATOWICE TRAMPKARZY ROCZNIKA 1998, 12, 19, 26 .04. 2010r. – 03, 10, 17, 24,31.05.2010r. – 07.06.2010r. SZOPIENICE, TYCHY, KATOWICE, SIEMIANOWICE - VII MIEJSCE
  10. MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ REMES CUP 2010 ROCZNIKA 1998, 30.07 – 04.08.2010 OPALENICA – IX/XII MIEJSCE

 

 

ROCZNIK 2000

 

  1. JESIENNA LIGA ROCZNIKA 2000 FOOTBALL TALENTS, 06,13,20,27.09.2009 – 04,11,18.10.2009 RAPID KATOWICE, TYCHY, RUDA ŚLĄSKA, SZOPIENICE, ZABORZE – V MIEJSCE
  2. X JUBILEUSZOWY MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CZAK – CUP 2009 ROCZNIKA 2000, 22.XI.2009 TYCHY - I MIEJSCE
  3. HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ RODŁO – CUP 2009 ROCZNIKA 2000, 29.XI.2009 OPOLE - V MIEJSCE
  4. TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SILESIA – CUP 2009 ROCZNIKA 2000, 10-11.X.2009 SZOPIENICE - XIII MIEJSCE
  5. HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ŻACZEK CUP 2009 ROCZNIKA 2000, 12.XII.2009 SZOPIENICE – V MIEJSCE
  6. HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW Z ROCZNIKA 2000, 10.I. 2010 JAWORZNO – I MIEJSCE
  7.  HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW Z ROCZNIKA 2001, 06.II.2010 ZABRZE – MIKULCZYCE – I MIEJSCE
  8. HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ TRAMPKARZY Z ROCZNIKA 2000, 06.III.2010 ZABRZE – ROKIETNICA – IV MIEJSCE
  9. DEICHMANN MINI MISTRZOSTWA EUROPY 2010 DZIEWCZYNEK I CHŁOPCÓW W PIŁCE NOŻNEJ – ROCZNIK 2001/2002,24.IV.,01.V.,08.V.,15.V.,22.V.,29.V.,05.VI.,12.VI.,19.VI.2010  TYCHY – II MIEJSCE
  10. X TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „ Z PODWÓRKA NA STADION” ROCZNIK 2000 I MŁODSI 26.V.2010r. SZOPIENICE – III MIEJSCE
  11. MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ REMES CUP 2010 ROCZNIKA 2000, 30.07 – 04.08.2010 OPALENICA – V/VIII MIEJSCE

 

ROCZNIK 2001 i mł.

 

    1. SILESIA CUP 2009 w Szopienicach 10-11.09.2009

    2. IX miejsce w Mikołajkowym Turnieju w Halowej Piłce Nożnej w

        Szopienicach 13.12.2009

    3. V miejsce w Turnieju Halowej Piłki Nożnej w Zabrzu Rokietnicy 13.03.2010

 

ROCZNIK 2002 i mł.

 

    1. I miejsce w Turnieju o Puchar Firmy "Energo-Inwest" w Rudzie Śl.

        28.02.2010

    2. I miejsce w Turnieju Halowej Piłki Nożnej w Zabrzu-Rokietnicy 20.03.2010

 

SEZON 2008/2009

 

ROCZNIK 1998-1999

 

  1. JESIENNA LIGA ROCZNIKA 1999 FOOTBALL TALENTS, 07,14,21,27.09.2008 – 04,11,19.10.2008 TYCHY, TYCHY, GKS KATOWICE, STADION ŚLĄSKI, SZOPIENICE, SZOPIENICE, NOWY BYTOM, POLONIA ŁAZISKA - VII MIEJSCE
  2. I TURNIEJ LEITZ CUP PIŁKI NOŻNEJ TRAMPKARZY ROCZNIKA 1998, 13.IX.2008r. TYCHY - IV MIEJSCE
  3. IX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ CZAK-CUP 2008 - ROCZNIKA 1998, 15.XI.2008r. TYCHY - VII MIEJSCE
  4. TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ MIKOŁAJKI 2008 - ROCZNIKA 1998, 29.XI.2008r. SZOPIENICE - IV MIEJSCE
  5. II MIKOŁAJKOWY HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ROCZNIK 1998, 06.XII.2008r. SZOPIENICE - VI MIEJSCE
  6. MINI MISTRZOSTWA TYCHÓW PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ ORLIKÓW” ROCZNIKA 1998, 07.XII.2008r. TYCHY - II MIEJSCE
  7. MIKOŁAJKOWY HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ”  ROCZNIKA 1999, 08.XII.2008r. KATOWICE OS. WITOSA - I MIEJSCE
  8. TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ MIKOŁAJKI 2008 - ROCZNIKA 1999, 13.XII.2008r. MOSiR w MYSŁOWICACH - VII MIEJSCE
  9. TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ - ROCZNIKA 1998, 08.III.2009r. CIESZYN - V MIEJSCE
  10. TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ - ROCZNIKA 1999, 15.III.2009r. ZABRZE – ROKIETNICA - VII MIEJSCE
  11. TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ - ROCZNIKA 1998, 28.III.2009r. ZABRZE – VI MIEJSCE
  12. DEICHMANN MINI MISTRZOSTWA EUROPY 2009 DZEWCZYNEK I CHŁOPCÓW W PIŁCE NOŻNEJ – ROCZNIK 1998/1999, 19.IV.,26.IV.,03.V.,10.V.,17.V.,24.V.,31.V.,07.VI.,14.VI.2009  TYCHY - IV MIEJSCE i XVII MIEJSCE

 

ROCZNIK 2000

 

  1. JESIENNA LIGA ROCZNIKA 2000 FOOTBALL TALENTS, 06,13,21,28.09.2008 – 04,12,19.10.2008 RAPID KATOWICE, SŁOWIAN, STADION ŚLĄSKI, TYCHY, NOWY BYTOM, SZOPIENICE, TYCHY - V MIEJSCE
  2. I TURNIEJ LEITZ CUP PIŁKI NOŻNEJ TRAMPKARZY ROCZNIKA 2000, 14.IX.2008r. TYCHY - II MIEJSCE
  3. IX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ CZAK-CUP 2008 - ROCZNIKA 2000, 08.XI.2008r. TYCHY - III MIEJSCE
  4. TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ MIKOŁAJKI 2008 - ROCZNIKA 2000.”, 30.XI.2008r. SPODEK KATOWICE - I MIEJSCE
  5. II MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ŻAKÓW - ROCZNIKA 2000, 17-18.I.2009r. STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - III MIEJSCE
  6. BISSET CUP - MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ - ROCZNIKA 2000, 15.II.2009r. RUDA ŚLĄSKA - I MIEJSCE
  7. TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ - ROCZNIKA 2000, 22.III.2009r. ZABRZE – ROKIETNICA - IV MIEJSCE
  8. TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ - ROCZNIKA 2000 ADIDAS CUP, 01-02.V.2009r. DĘBICA – STRASZĘCIN, CHOTOWA - V MIEJSCE
  9. TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ - ROCZNIKA 2000 ŚNIEŻKA CUP, 07.VI.2009r. DĘBICA - I MIEJSCE
  10. DEICHMANN MINI MISTRZOSTWA EUROPY 2009 DZEWCZYNEK I CHŁOPCÓW W PIŁCE NOŻNEJ – ROCZNIK 2000/2001, 18.IV.,25.IV.,02.V.,09.V.,16.V.,23.V.,30.V.,06.VI.,13.VI.2009  TYCHY - III MIEJSCE

 

SEZON 2007/2008

 

ROCZNIK 1998-1999

 

  1. JESIENNA LIGA PIŁKI NOŻNEJ ROCZNIKA 1999, 15.IX., 22.IX,2007r. -BOISKO SŁOWIAN 29.IX.2007 MOSIR TYCHY, 07.X.2007 NOWY BYTOM, 14.IX.2007r. GKS TYCHY, 21.X.2007r. POLONIA ŁAZISKA - MIEJSCE VI
  2. TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ ŻACZEK CUP „ MIKOŁAJKI 2007” ROCZNIKA 1998, 01.XII.2007r. HALA SPODEK - III MIEJSCE
  3. VIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ „CZAK CUP 2007” ROCZNIKA 1998, 02.XII.2007r. TYCHY, ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4 - VI MIEJSCE
  4. MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ ORGANIZOWANY PRZEZ UKS SZOPIENICE” DLA ROCZNIKA 1998-1999 - 08.XII.2007r. SZOPIENICE - I MIEJSCE
  5. OGÓLNOPOLSKI  TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ TRAMPKARZY ROCZNIKA 1998 O PUCHAR SUPERMARKETU ANIA, 27.I.2008r. RUDA ŚLĄSKA - V MIEJSCE
  6. OGÓLNOPOLSKI  TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ TRAMPKARZY ROCZNIKA 1999 O PUCHAR SUPERMARKETU ANIA, 10.II.2008r. RUDA ŚLĄSKA - V MIEJSCE
  7. HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ TRAMPKARZY ROCZNIKA 1998 O PUCHAR PREZESA S.W.S.M, 15.III.2008r. ZABRZE - VIII MIEJSCE
  8. DEICHMANN MINI MISTRZOSTWA EUROPY 2008 DZEWCZYNEK I CHŁOPCÓW W PIŁCE NOŻNEJ – ROCZNIK 1998/1997, 26.IV.,03.V.,10.V.,17.V.,24.V.,31.V.,7.VI.,14.VI.,21.VI.,28.VI.2008  TYCHY - III MIEJSCE

ROCZNIK 2000

  1. OGÓLNOPOLSKI  TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ TRAMPKARZY ROCZNIKA 2000 O PUCHAR SUPERMARKETU ANIA, 03.II.2008r. RUDA ŚLĄSKA - V MIEJSCE
  2. HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ TRAMPKARZY ROCZNIKA 2000 O PUCHAR PREZESA S.W.S.M, 29.III.2008r. ZABRZE - III MIEJSCE
  3. DEICHMANN MINI MISTRZOSTWA EUROPY 2008 DZEWCZYNEK I CHŁOPCÓW W PIŁCE NOŻNEJ – ROCZNIK 2000/1999, 27.IV.,04.V.,11.V.,18.V.,25.V.,01.VI.,8.VI.,15.VI.,22.VI.,29.VI.2008  TYCHY - V-VIII MIEJSCE

SEZON 2006/2007

 

ROCZNIK 1998-1999

 

  1. I TURNIEJ MIKOŁAJKOWY O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR. 51,  16.XII.2006r. SZKOŁA PODSTAWOWA NR.51 KATOWICE-GISZOWIEC - I MIEJSCE , III MIEJSCE
  2. HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR PREZESA UKS  SZOPIENICE, 09.II.2007r. VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. DŁUGOSZA W SZOPIENICACH - I MIEJSCE                                 
  3. JESIENNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ORLIKÓW ROCZNIKA 1998, 16.IX.2007r. MOSIR TYCHY - III MIEJSCE

Trener: Paweł Siedlecki