zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
SmodCMS

Zawody pływackie

Potwierdzenie zgłoszenia UKS Sprint Katowice

Zestawienie sztafet zostanie podane w dniu zawodów


Kobiet

137   Bieg Wiktoria 08 SPKAT   100m grzbietowy  (11) 1:52.46   50m klasyczny  (17) 58.00
138   Bigos Wiktoria 06 SPKAT   50m grzbietowy  (13) 42.68   50m motylkowy  (23) 41.08
139   Chyrowska Marta 08 SPKAT   50m dowolny  (3) 50.00   50m klasyczny  (17) 1:00.00
140   Czenczek Kinga 10 SPKAT   25m dowolny  (1) 32.00   25m grzbietowy  (7) 35.00
141   Czenczek Marta 08 SPKAT   100m grzbietowy  (11) 2:00.00   50m klasyczny  (17) 1:00.00
142   Dura Oliwia 09 SPKAT   25m klasyczny  (15) 31.15   50m grzbietowy  (9) 1:00.00
143   Durło Marcelina 06 SPKAT   50m grzbietowy  (13) 41.48   100m klasyczny  (19) 1:41.00
147   Gondzik Olga 11 SPKAT   25m dowolny  (1) 32.00   25m grzbietowy  (7) 35.00
148   Gondzik Oliwia 06 SPKAT   100m dowolny  (5) 37.00   50m grzbietowy  (13) 47.15
146   Gołaszewska Kinga 08 SPKAT   100m grzbietowy  (11) 1:50.00   50m klasyczny  (17) 52.67
151   Gros Wiktoria 06 SPKAT   50m grzbietowy  (13) 50.00   100m klasyczny  (19) 1:50.00
145   Głšb Michalina 07 SPKAT   25m motylkowy  (21) 30.00   50m klasyczny  (17) 1:05.00
153   Kiszewska Lena 09 SPKAT   25m dowolny  (1) 20.31   50m grzbietowy  (9) 1:01.00
154   Kolasińska Lena 09 SPKAT   25m klasyczny  (15) 30.17   50m grzbietowy  (9) 1:03.60
155   Koteras Aleksandra 09 SPKAT   25m dowolny  (1) 20.10   50m grzbietowy  (9) 53.00
157   KoŸmińska Amelia 09 SPKAT   25m dowolny  (1) 19.20   50m grzbietowy  (9) 48.00
158   Latusek Amelia 05 SPKAT   100m dowolny  (5) 1:14.93   50m motylkowy  (23) 41.00
159   Maciołek Antonina 10 SPKAT   25m dowolny  (1) 26.50   25m grzbietowy  (7) 24.26
161   Morawska Laura 09 SPKAT   25m dowolny  (1) 20.19   25m motylkowy  (21) 24.54
162   Motyka Maja 09 SPKAT   25m klasyczny  (15) 24.50   25m motylkowy  (21) 20.46
163   Nyga Aurelia 10 SPKAT   25m dowolny  (1) 23.50   25m grzbietowy  (7) 25.50
164   Nyga Dominika 08 SPKAT   100m grzbietowy  (11) 2:00.00   50m klasyczny  (17) 1:00.00
165   Pandzich Aleksandra 07 SPKAT   50m dowolny  (3) 39.00   100m grzbietowy  (11) 1:38.00
166   Pawêzowska Julia 07 SPKAT   50m dowolny  (3) 45.00   50m klasyczny  (17) 55.00
169   Putyra Nadia 08 SPKAT   25m motylkowy  (21) 17.00   50m dowolny  (3) 39.51
175   Skworzec Maja 07 SPKAT   100m grzbietowy  (11) 1:39.50   50m klasyczny  (17) 53.89
176   Stryjak Maja 09 SPKAT   25m dowolny  (1) 24.00   25m motylkowy  (21) 27.00
178   Szmigiel Jagoda 05 SPKAT   50m grzbietowy  (13) 42.00   100m klasyczny  (19) 1:47.50
172   Sêkowska Marta 09 SPKAT   25m klasyczny  (15) 32.13   50m grzbietowy  (9) 1:02.11
179   Ulrych Kinga 08 SPKAT   100m grzbietowy  (11) 1:58.00   50m klasyczny  (17) 58.00
180   Witek Zofia 09 SPKAT   25m dowolny  (1) 27.00   50m grzbietowy  (9) 1:10.00
184   Wróbel Weronika 10 SPKAT   25m dowolny  (1) 25.38   25m grzbietowy  (7) 27.30
183   Wójcik Natalia 09 SPKAT   25m klasyczny  (15) 29.02   25m motylkowy  (21) 30.00
185   Zakrzewska Małgorzata 10 SPKAT   25m dowolny  (1) 21.29   25m grzbietowy  (7) 22.97
186   Zemła Matylda 08 SPKAT   50m dowolny  (3) 49.20   50m klasyczny  (17) 1:01.60


Mêżczyzn

144   Durło Tymoteusz 04 SPKAT   100m dowolny  (6) 1:08.00   100m klasyczny  (20) 1:25.38
149   Gondzik Oskar 09 SPKAT   25m dowolny  (2) 19.22   25m motylkowy  (22) 22.73
150   Grieger Tomasz 05 SPKAT   100m klasyczny  (20) 1:45.00   50m motylkowy  (24) 45.00
152   Janecki Szymon 07 SPKAT   50m dowolny  (4) 41.00   100m grzbietowy  (12) 1:42.00
156   Koteras Jakub 07 SPKAT   25m motylkowy  (22) 28.00   100m grzbietowy  (12) 1:45.00
160   Martynów Mikołaj 09 SPKAT   25m klasyczny  (16) 35.00   50m grzbietowy  (10) 1:00.00
167   Przybyła Mateusz 09 SPKAT   25m dowolny  (2) 22.22   50m grzbietowy  (10) 55.00
168   Przybyła Michał 09 SPKAT   25m dowolny  (2) 22.16   25m klasyczny  (16) 27.53
170   Raczyński Piotr 10 SPKAT   25m dowolny  (2) 24.50   25m grzbietowy  (8) 24.15
171   Sendra Bartosz 08 SPKAT   50m dowolny  (4) 55.89   100m grzbietowy  (12) 2:10.00
174   Siudy Kacper 06 SPKAT   50m grzbietowy  (14) 46.50   100m klasyczny  (20) 1:56.00
177   Szewerda Daniel 05 SPKAT   100m dowolny  (6) 1:15.00   50m grzbietowy  (14) 39.00
173   Sêkowski Michał 06 SPKAT   50m grzbietowy  (14) 55.00   100m klasyczny  (20) 2:00.00
181   Wodka Adam 10 SPKAT   25m dowolny  (2) 28.20   25m grzbietowy  (8) 28.20
182   Wójcik Aleksander 06 SPKAT   50m grzbietowy  (14) 52.00   100m klasyczny  (20) 1:58.00
Potwierdzenie zgłoszenia UKS Sprint Katowice  (SPKAT)

NAJBLIŻSZE ZAWODY PŁYWACKIE:

Międzyszkolna Liga Pływacka - I runda

TERMIN ZAWODÓW:

środa 30.01.2019

MIEJSCE ZAWODÓW:

Pływalnia Fundacji Rozwoju Sportu i Turystyki w Lędzinach

ul. Lędzińska 14

PRZEJAZD NA ZAWODY:

wynajetym autobusem

ZBIÓRKA PRZED ZAWODAMI:

godz. 7.10 obok sal gimnastycznych

ROZGRZEWKA PRZED ZAWODAMI:

rozgrzewka godz. 8.30

ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW:

godz. 9.00

ZAKOŃCZENIE ZAWODÓW:

ok. godz. 13.00

PLANOWANY POWRÓT:

ok. godz. 14.00

KLUB REPREZENTUJĄ:

Lp.

Nazwisko, imię

Rocznik

1

Maciołek Antonina

2010

2

Nyga Aurelia

2010

3

Raczyński Piotr

2010

4

Wodka Adam

2010

5

Wróbel Weronika

2010

6

Zakrzewska Małgorzata

2010

7

Dura Oliwia

2009

8

Gondzik Oskar

2009

9

Kiszewska Lena

2009

10

Kolasińska Lena

2009

11

Koteras Aleksandra

2009

12

Koźmińska Amelia

2009

13

Martynów Mikołaj

2009

14

Morawska Laura

2009

15

Motyka Maja

2009

16

Przybyła Mateusz

2009

17

Przybyła Michał

2009

18

Sękowska Marta

2009

19

Stryjak Maja

2009

20

Witek Zofia

2009

21

Wójcik Natalia

2009

22

Bieg Wiktoria

2008

23

Chyrowska Marta

2008

24

Czenczek Marta

2008

25

Gołaszewska Kinga

2008

26

Nyga Dominika

2008

27

Putyra Nadia

2008

28

Sendra Bartosz

2008

29

Ulrych Kinga

2008

30

Zemła Matylda

2008

31

Głąb Michalina

2007

32

Janecki Szymon

2007

33

Koteras Jakub

2007

34

Pandzich Aleksandra

2007

35

Pawęzowska Julia

2007

36

Skworzec Maja

2007

37

Węgrzyn Oliwia

2007

38

Bigos Wiktoria

2006

39

Durło Marcelina

2006

40

Gondzik Oliwia

2006

41

Sękowski Michał

2006

42

Siudy Kacper

2006

43

Wójcik Aleksander

2006

44

Grieger Tomasz

2005

45

Latusek Amelia

2005

46

Szewerda Daniel

2005

47

Szmigiel  Jagoda

2005

48

Durło Tymoteusz

2004

49

Kawulok Maria

2004

50

Gros Wiktoria

2006

51

Czenczek Kinga

 

ZGODA NA ZAWODY:

W formie papierowej zostana rozdane zawodnikom.

Zgodę należy dostarczyć do trenerów do wtorku 29.01.2019r.

INFORMACJE DODATKOWE: