zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
SmodCMS

Grupa II - młodsza T. Halemba

 

HARMONOGRAM TRENINGÓW SEKCJI PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW rocznik 2009 i mł.

W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

 

----------

 

1710 – 1840

 

----------

 

1710 - 1840

 

----------

 

1030 - 1200

 

12.12.2018r.

W czwartek tj. 13.12.2018r. trening zostaje odwołany, sobota tj. 15.12.2018r. trening odbędzie się od godz. 1300 - 1430.

Tomasz Halemba

30.11.2018r.

Jutro tj. 01.12.18 sobota zawodnicy rocznika 2009, 2010, 2011 rozegrają na sali SP 51 mecze sparingowe z drużyną APN Czeladź od godz. 900 - 1200. Zbiórka na hali o godz. 840.

Tomasz Halemba

22.11.2018r.

PLAN TRENINGÓW

24.11.18 sobota - trening odwołany (liga piłki siatkowej) 

27.11.18 wtorek - godz. 1540 - 1650 (liga piłki koszykowej)

29.11.18 czwartek - godz. 1710 - 1840

01.12.18 sobota - godz. 900 - 1200 sparing z APN Czeladź (lista zawodników biorących udział w sparingu będzie podana w czartek 29.11.18 na treningu, najprawdopodobniej rocznik 2009-2010-2011).

Tomasz Halemba

18.11.2018r.

W związku z ligą koszykówki trening we wtorek tj. 20.11.18 odbędzie się o godz. 1540 - 1650.

Tomasz Halemba 

05.11.2018r.

W związku z ligą koszykówki jutrzejszy trening odbędzie się od godz. 1540 - 1650.

Tomasz Halemba 

23.10.2018r.

Informację dotyczące turnieju "Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU"

MIEJSCE ZAWODÓW - ul. Łagiewnicka 80 Świętochłowice,

ZBIÓRKA NA WYJAZD NA TURNIEJ - sala gimnastyczna SP 51 godz. 1030, planowany powrót pod SP 51 godz. 1530 - 1600,

ZABIERAMY: coś do jedzenia i picia, gramy na dworze (odpowiedni ubiór), założony strój do grania (zawodnicy dostaną na miejscu koszulki sportowe), buty na trawę,

DRUŻYNY:

KATEGORIA U8 - planowane rozgrywki od godz. 1200

BONCZYK Antoni, ĆWIĘKAŁA Ksawery, DOMARADZKI Igor, KŁOS Adam, KWOKA Mateusz, LEŚNIOWSKI Dawid, OSIADŁY Daniel, PRZYBYSZEWSKI Dawid, TARAPATA Marcel.

KATEGORIA U10 - planowane rozpoczęcie rozgrywek godz. 1300

BIOAŁOŃ Kamil, CIEŚLAK Patryk, CZMOK Michał, DUDEK Kacper, KROK Piotr, KRÓL Szymon, MALEC Amelia, PAJĄK Filip, RODAK Piotr, WĘGLARSKI Błażej.

Tomasz Halemba

19.10.2018r.

Trening w sobotę odbędzie się na sali gimnastycznej SP 51 według ustalonego harmonogramu.

Tomasz Halemba 

08.10.2018r.

Trening we wtorek tj. 09.10.2018 odbędzie się na boisku koło gimnazjum ul. Karliczka od godz 1540 - 1710.

Tomasz Halemba

03.10.2018r.

Trening w czwartek tj. 04.10.2018 odbędzie się na sali gimnastycznej SP 51 o godz . 1710 - 1840.

Tomasz Halemba

26.09.2018r.

 Trening w czwartek tj. 27.09.2018 odbędzie się na hali gimnastycznej SP 51 od godz. 1710 - 1840.

Tomasz Halemba 

11.09.2018r.

W czwartek 13.09.2018 trening odbędzie się na hali SP 51 w Katowicach od godz. 1810 - 1910.

Tomasz Halemba 

03.09.2018r.

Zaczynamy treningi od czwartku, na boisku ul. Karliczka

czwartek 06.09.18 - godz. 1540 - 1710

 

Tomasz Halemba